Za ako dlho mi budú vrátené peniaze, ak Vám vrátim tovar späť?

V prípade odstúpenia od zmluvy podľa čl. 5.2 obchodných podmienok vráti predávajúci finančné prostriedky prijaté od kupujúceho do štrnástich (14) dní od odstúpenia od kúpnej zmluvy kupujúcim.

0 Príspevky

Prosím prihlásiť sa pre vloženie príspevku.