След колко време ще ми бъдат върнати парите ако Ви върна стоката обратно?

В случай на отказ от договора според чл.5.2 на търговските условия, продавачът връща паричните средства, получени от купувача до четиринадесет /14/ дни от отказа от договора от страна на купувача.

Беше ли полезна тази статия?
16 от 21 считат материала за полезен

0 Коментари

Влезте в услугата, за да оставите коментар.